Ben Kimim? Hakkımda

Merhaba!

Ben Ali Akpoyraz sektöre giriş yapmadan önce internet dünyasının büyüsüne kapılmamış biriydim. Ancak 2015 yılında bir arkadaşımın film ve dizi haberleriyle ilgili bir internet sitesinde makale yazmaya başlamamla birlikte bu sektördeki heyecan verici fırsatları keşfetmeye başladım. Kısa süren çalışma hayatımın sonunda kendimi bu alana daha fazla adayarak kendi internet sitemi açma kararı aldım, fakat ilk projem biraz başarısızlıkla sonuçlandı. Bu, yolculuğumun sadece başlangıcıydı.

İlk olarak spor haberleri üzerine bir blog oluşturarak deneyimlerimi geliştirdim. Ardından Malatyaspor Taraftarlar Derneği için bir web sitesi tasarladım ve uzun bir süre yönetimini üstlendim. O günden bu yana internet sitesi sektöründe birçok başarılı ve başarısız projede yer aldım. Bu deneyimler beni internet sitesi kurulumu, WordPress site optimizasyonu, site hızlandırma ve SEO gibi alanlarda uzmanlaşmaya yöneltti.

Şimdiye kadar 7 yılı aşkın süredir WordPress üzerinde çalışıyorum ve müşterilerime en iyi hizmeti sunmak için her gün yeni şeyler öğrenmeye devam ediyorum. Ayrıca site hızlandırma, site optimizasyonu ve SEO gibi konularda uzmanlaşmış durumdayım.

Ancak benim motivasyonum sadece hizmet vermekten ibaret değil. Aynı zamanda kişisel bir marka oluşturmak ve sahip olduğum bilgileri, okuyucularımla paylaşmak da benim için önemli. Özellikle WordPress, SEO, Yapay Zeka gibi konulara olan ilgim ve merakım okuyucularıma yeni bilgiler sunmamı yeni bilgiler sunmaya çalışırken de bu alanda kendimi daha fazla geliştirmemi sağlıyor.

Gelecek Planlarım

Gelecekte kişisel markam üzerinden çalışmalarıma devam etmeyi planlıyorum. Sektördeki gelişmeleri takip ederek, kendimi sürekli olarak güncel tutmak ve okuyucularıma değerli içerikler sunmak için çaba göstereceğim.

Bu yolculuk boyunca öğrendiğim en değerli derslerden biri, başarıya ulaşmak için emek vermenin önemidir. Herhangi bir işte ilerleme kaydetmek ve hedeflerimize ulaşmak için sabır, disiplin ve çalışma gerektiğini fark ettim. Bu yüzden, her proje ve müşteriyle çalışırken, en iyi çözümleri sunmak için çaba sarf etmeye devam ediyorum.

Yaptığım işe olan tutkum ve bu heyecan verici sektördeki deneyimlerimle, sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyorum. İnternet dünyasındaki büyülü yolculuğumda benimle birlikte olmanızı dilerim!

Özet olarak yaklaşık 7 senedir WordPress ve SEO hizmetleriyle ilgileniyorum, bu web sitemde de öğrendiğim bu bilgileri sizler ile paylaşıyorum. Benimle iletişime geçmek istiyorsanız İletişim sayfası üzerinden bana ulaşabilirsiniz.